Naszą grupę odwiedziło dwóch niezwykłych gości. Pierwszym bardzo sympatycznym gościem była p. Agnieszka (prywatna ciocia Bartka), a zawodowo -weterynarz, a drugim bardzo radosnym gościem była Bella (prywatna pociecha Krzysia). Pani Agnieszka opowiedziała nam o swojej pracy, a także pokazała w jaki sposób pracuje z czworonogami. Przez chwilę mieliśmy okazję stać się asysentami w klinice weterynaryjnej – słuchaliśmy bicia serca Belli, robiliśmy opatrunki na łapach, a także uczestniczyliśmy w zabiegu Reksia (prywatnego asystenta p. Agnieszki).  To było bardzo ciekawe spotkanie i bardzo nam się podobało. 🙂 Za zorganizowanie zajęć dziękujemy Mamie Bartka W. 🙂  Ogromne podziękowania składmy również Rodzicom Krzysia za możliwość spotkania się z Bellą 🙂

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. polityka prywatnosci

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close