18 kwietnia odbyły się elominacje do gminnego konkursu recytatorskiego oragnizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie.  Z tremą i występem przed publicznością zmierzyło się kilkanaścioro dzieci z różnych grup, pięknie recytując wiersze Wandy Chotomskiej. 🙂 Wszystkim dzieciom gratulujemy odwagi, a rozicom dziękujamey za pomoc w przygotowaniu wyspępów 🙂
Z ogromną dumą ogłaszam, że nasze przedszkole będzie reprezentowało 5 dzieci: Tosia i Franio z gr. I, Zosia z gr. II oraz Michasia i Jaś z gr. III  Gratulujemy i życzymy powodzenia 28 maja!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. polityka prywatnosci

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close