Niedaleko Warszawy w otulinie Lasu Kabackiego mieści się zuoełnie inny świat, wiosennie pokolorowany na zielono, z przyjemną ciszą i w harmonii z przyrodą, to farma Cztery Pory Roku k/Powsina. Tego dnia w promieniach słońca odkrywaliśmy uroki wiosennego dnia w wiejskiej zagrodzie. Zdobywaliśmy odznaki za wykonane prace, które w gruncie rzeczy sprawiły nam dużo przyjemności i radości. Jeździliśmy na kucyku Figaro, karmiliśmy świeżą trawą kucyka Carmen, oraz owce i kozy. Obserwowaliśmy ryby w stawie, rozróżnialiśmy jaja ptactwa hodowlanego, głaskaliśmy świenie wietnamskie, sadziliśmy ziemniaki, malowaliśmy wiosenne kwiaty i zjedliśmy pyszną, domową pomidorówkę. Wszytsko to w miłej, kameralnej atmosferze. To był bardzo udany dzień. 🙂

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. polityka prywatnosci

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close