18 kwietnia odbyły się elominacje do gminnego konkursu recytatorskiego oragnizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie.  Z tremą i występem przed publicznością zmierzyło się 7 dzieci z naszej grup, pięknie recytując wiersze Wandy Chotomskiej. 🙂 Wszystkim dzieciom gratulujemy odwagi, a rozicom dziękujamey za pomoc w przygotowaniu występów 🙂
Z ogromną dumą ogłaszam, że nasze przedszkole będzie reprezentowało 5 dzieci: Tosia i Franio z gr. I, Zosia z gr. II oraz Michasia i Jaś z gr. III  Gratulujemy i życzymy powodzenia 28 maja!