Ufoludki ( gr. V) wzięły udział w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „ Stanisław Moniuszko – Polski Patriota”, w 200 – tną rocznicę urodzin kompozytora. Obchody te wpisują się w ogólnonarodową celebrację obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości 🙂

Konkurs organizowany był przez Koło Miłośników Muzyki przy Okręgu Warszawskim Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe w Warszawie. Inicjatywa otrzymała narodowy patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz honorowy patronat Ministra Edukacji Narodowej. Honorowy Patronat Rodzinny sprawowali potomkowie Kompozytora

Autorzy prac: Amelia S., Igor N., Pola G., Aleksandra S., Dawid K., Oliwia Ż., Nikola S., Julia R.,Wiktor T., Bartek W., Wiktoria G. 

Prace przygotowane zostały pod kierunkiem Bożeny Topczewskiej – nauczycielki gr. V.

Wystawę prac konkursowych obejrzeć można w Domu Polonii im. Prof. Andrzeja Stelmachowskiego w Warszawie, przy Krakowskim Przedmieściu 64.

http://wspolnotapolska.org.pl/wiadomosci.php?id=6810&fbclid=IwAR3YwHIi64Ltb0_FGELaJC5ThXoqx5ySa22XcssVHaMLdNy1HaWyRQ3efY8

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. polityka prywatnosci

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close