Piątek od rana był pełen niespodzianek. Każda grupa wzięła udział w warsztatach chemicznych „Mali Einsteini”.  Podczas zajęć dzieci przygotowywały niezwykły koktajl, Z ogromnym zaintersowaniem i uwagą przedszkolaki  mieszały wszystkie składniki, Warsztaty sprawiły wszsytkim dużo radości, a to jeszcze nie był  koniec niespodzianek. Tradycji stało się zadość i dzieci otrzymały upominki – zestawy kolcków LEGO! Dzień był pełen wrażeń i pozytywnych emocji 🙂

W tym najważniejszym w roku dniu,
życzymy wszystkim przygód stu!
Kreatywności, spełnienia marzeń,
dużo zabawy, w  wakacje wielu wrażeń.
Beztroski lata przez cały rok,
uśmiechu co rozjaśnia mrok.
odwagi, siły ,przyjaciół wielu,
i wytrwałości w zdobyciu celu!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. polityka prywatnosci

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close