30 maja dziedziniec przedszkola zmienił się w scenę teatralną, wokół której zasiadła najbardziej wymagająca publiczność – dzieci. Tego dnia scena należała do wspaniałych aktorów – Rodziców z gr. III i gr. VI, którzy już po raz trzeci wcielili się role i stworzyli fantastyczne muzyczno – taneczne widowisko. Tym razem akcja naszej opowieści toczyła się na Wawelu, tuż nad brzegiem Wisły. Rodzice, w cudowny sposób przedstawili nam losy księżniczki Wandy. Piękna, słoneczna pogoda, kostiumy, scenagrofia, poruszająca muzyka oraz zaangażowanie aktorów sprawiły, że dzieci z zachwytem malującym się na twarzy i zapartym tchem, śledziły każdy ruch i każdą scenę.
LEGENDA O WANDZIE stanowiła integralną część realizowanego w tym roku projektu edukacyjnego „Jak srebrzysta Wisła płynie”a. W ramach projektu dzieci poznały wybrane miasta leżące nad Wisłą oraz ich historię i legendy z nimi związane.

Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY Rodzicom, za czas, radość i otwarte serce, którym tak chętnie z nami się dzielą. 🙂

Organizatorzy: Magdalena Mardas, Iwona Skowrońska