30 maja dziedziniec przedszkola zmienił się w scenę teatralną, wokół której zasiadła najbardziej wymagająca publiczność – dzieci. Tego dnia scena należała do wspaniałych aktorów – Rodziców z gr. III i gr. VI, którzy już po raz trzeci wcielili się role i stworzyli fantastyczne muzyczno – taneczne widowisko. Tym razem akcja naszej opowieści toczyła się na Wawelu, tuż nad brzegiem Wisły. Rodzice, w cudowny sposób przedstawili nam losy księżniczki Wandy. Piękna, słoneczna pogoda, kostiumy, scenagrofia, poruszająca muzyka oraz zaangażowanie aktorów sprawiły, że dzieci z zachwytem malującym się na twarzy i zapartym tchem, śledziły każdy ruch i każdą scenę.
LEGENDA O WANDZIE stanowiła integralną część realizowanego w tym roku projektu edukacyjnego „Jak srebrzysta Wisła płynie”a. W ramach projektu dzieci poznały wybrane miasta leżące nad Wisłą oraz ich historię i legendy z nimi związane.

Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY Rodzicom, za czas, radość i otwarte serce, którym tak chętnie z nami się dzielą. 🙂

Organizatorzy: Magdalena Mardas, Iwona Skowrońska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. polityka prywatnosci

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close