MÓJ KRAJ – POLSKA to hasło pod jakim odbywał się międzyprzedszkolny  konkurs plastyczny zorganizowany przez p. Dorotę Bieńkowską, p. Jolntę Korycką i p. Anetę Deperasińską. Na konkurs wpłynęło mnóstwo prac, które zachwyciły pomysłowością, ujęcieim tematu, estetyką wykonania i zaangażowaniem twórców. Jurorki miały  „twardy orzech do zgryzienia”.   Na szczęście p. Ewa Jakubowicz, p. Anna Jaciubek i p. Ewa Dziubak poradziły sobie z tym trudnym zadaniem i udało się wyłonić zwycięzców. 🙂
Wyniki przedstawiają się w następujący sposób:

W kategorii dzieci 3 – 4-latków

I miejsce:  Nina Grzybowska – Przedszkole Nr 1

II miejsce: AlanSłowiński – Przedszkole Nr 5

III miejsce :AlaStańska –   Przedszkole Nr 2

Wyróżnienia:

Marcel Tomasik – Przedszkole Nr 5

Amelia  Pisariew -Przedszkole Nr 5

Gabriela Marecka – Przedszkole Nr 5

Wojciech Warmijak – Przedszkole Nr 5

W kategorii dzieci  5 – 6- letnich:

I miejsce: Zosia Szostak – Przedszkole Nr 5

II miejsce: Marysia Jakoniuk – Przedszkole Nr 5

III miejsce: Tosia Matusiak – Przedszkole Nr 5

Wyróżnienia:

Weronika Warmijak – Przedszkole Nr 5

Zosia Lepa – Przedszkole Nr 5

Natalka Lepa – Przedszkole Nr 5

Danuta Makiełkowska – Przedszkole Nr 5

Ala Wieczorkiewicz – Przedszkole Nr 2

Paulina Dłużej – Przedszkole Nr 8

Kacper Kostarski –  Przedszkole Nr 2

Serdecznie GRATULUJEMY!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. polityka prywatnosci

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close